Hakkımızda Biz Kimiz ?

ANKARA EŞYA DEPOLAMA

Ankara eşya depolama sektöründe 1991 yılından bu yana 29 yıllık tecrübeye sahip olan firmamız her türlü eşya depolama güvencesini verip sigortalı olarak profesyonel şekilde halen faaliyet göstermektedir.

Ankara bölgesinde lider konumdaki firmamızın başlıca ilkeleri güven kalite müşteri memnuniyeti ve sürekliliktir. Maksimum sorunsuz hizmet ve en ekonomik fiyat anlayışıyla sizlere sorunsuz depolama hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Depolarımız günün her saati güvenlik kamerası ile izlenmekte olup saklama alanındaki metalarınızı cep telefonu ile izleme imkanı sunuyoruz. Günümüz şartlarına uygun teknolojileri kullanarak her türlü olanakları sağlamaktayız.

Depolama alanlarımız belirli periyotlarla ilaçlanmaktır. Güneş ışığı rutubet ve kirden izoleli ortamda sürekli kontrolleri yapılarak her türlü olumsuz şartlardan uzak bir sekilde muhafazası sağlanmaktadır. Ayrıca eşyalarınız mükemmel biçimde paketlenerek kırılma hasar gibi riskler ortadan kaldırılmaktadır.

Happy eşya depolama olarak misyonumuz sizlerin emanetlerinizi tüm standartlara uygun olarak güvenli bir şekilde korunmasıdır.

Ankara da eşya depolama sektöründe rakiplerimize kıyasla çok daha iyi hizmet ve profesyonel alanda sektörde lider konumumuzu dima koruma vizyonumuzdur.

Siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla vereceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Ankara ilinde eşya depolama hizmeti almak ihtiyacınız varsa mutlaka bizimle iletişime geçin.

HAPPY EŞYA DEPOLAMA...

Bize Ulaşın
Eşya depolama da 29 yıllık tecrübe

29
YILLIK TECRÜBE
Geniş Müşteri Potansiyeli

1546
BİTEN PROJE
Güvenilir depolama

93
DEVAM EDEN DEPOLAMA
depolama saati

32800
DEPOLAMA SAATİ
Yağmur Yapı Dekorasyon Adres
Dikmen cad. ilkadım mah. No: 208/A
Çankaya / ANKARA
Yağmur Yapı Dekorasyon Telefon
05365825471
05323602597
Mert Otomasyon Mail
info@happyesyadepolama.com
Whatsapp
+905365825471
Telefon
+905323602597

Dikmen cad. ilkadım mah. No: 208/A

Çankaya / ANKARA