Verdiğimiz Hizmetler
Yağmur Yapı Dekorasyon Destek Yağmur Yapı Dekorasyon Yardım

Ev Eşyası Depolama

Ev eşyası depolama hizmetini özenle sunuyoruz.

Yağmur Yapı Dekorasyon Keşif Yağmur Yapı Dekorasyon Analiz

KONTEYNER DEPOLAMA

Depo amaçlı Konteynerler ile Malzemeleriniz Güvende

Mert Otomasyon Bakım Mert Otomasyon Onarım

PAKETLEME AMBALAJ

Ürünlerinizi Koruma Ambalajı ile toz ve kirden kouyoruz

Yağmur Yapı Dekorasyon Yağmur Yapı Dekorasyon Demontaj

ODA DEPOLAMA

Oda Tipi Kilitli depo Alanları ile Eşyalarınızı Saklıyoruz

Yağmur Yapı Dekorasyon Destek Yağmur Yapı Dekorasyon Yardım

BÜRO OFİS DEPOLAMA

Ofisiniz için en güvenilir ideal depolama sistemleri

Yağmur Yapı Dekorasyon NAKLİYE Yağmur Yapı Dekorasyon Teslim

EVRAK DEPOLAMA

Bireyşel Kurumsal Firma Arşivlerini özenle saklıyoruz

İhtiyaçlarınızı Depoluyoruz

Kaliteli Hizmet
%100 Müşteri Memnuniyeti

Tüm bireysel kurumsal ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümleriz ile Rakiplerimize kıyasla depolama ihtiyaçlarınızı analiz ediyor, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere en Kaliteli profesyonel hizmeti en uygun fiyatlara sunuyoruz. çeyrek asırı aşkın tecrübemiz, uzman kadromuz ve son teknoloji ekipmanlarımızla sektörde lider konumumdayız.

Sözleşmeli ve Sigortalı olarak eşya güvenliği konusunda bizim tarafımızdanki yükülülükleri uyguluyor, tüm teminatları veriyor, müşterilerimizin aklında hiçbir soru işareti bırakmıyoruz. Firmamızın kalitesi iş ortaklarımıza verdiğimiz güven ve kalitedir.
Sİze en kusursuz hizmeti en ekonomik fiyatlarla vereceğimizi garanti ediyoruz. Depolama ihtiyaçlarınız için Bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin.

Daha Fazlası

ANKARA EŞYA DEPOLAMAAnkara eşya depolama sektöründe 1991 yılından bu yana 29 yıllık tecrübeye sahip olan firmamız her türlü eşya depolama güvencesini verip sigortalı olarak profesyonel şekilde halen faaliyet göstermektedir.Ankara bölgesinde lider konumdaki firmamızın başlıca ilkeleri güven kalite müşteri memnuniyeti ve sürekliliktir. Maksimum sorunsuz hizmet ve en ekonomik fiyat anlayışıyla sizlere sorunsuz depolama hizmeti sunmaya devam ediyoruz.Depolarımız günün her saati güvenlik kamerası ile izlenmekte olup saklama alanındaki metalarınızı cep telefonu ile izleme imkanı sunuyoruz. Günümüz şartlarına uygun teknolojileri kullanarak her türlü olanakları sağlamaktayız.Depolama alanlarımız belirli periyotlarla ilaçlanmaktır. Güneş ışığı rutubet ve kirden izoleli ortamda sürekli kontrolleri yapılarak her türlü olumsuz şartlardan uzak bir sekilde muhafazası sağlanmaktadır. Ayrıca eşyalarınız mükemmel biçimde paketlenerek kırılma hasar gibi riskler ortadan kaldırılmaktadır.Happy eşya depolama olarak misyonumuz sizlerin emanetlerinizi tüm standartlara uygun olarak güvenli bir şekilde korunmasıdır.Ankara da eşya depolama sektöründe rakiplerimize kıyasla çok daha iyi hizmet ve profesyonel alanda sektörde lider konumumuzu dima koruma vizyonumuzdur.Siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla vereceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Ankara ilinde eşya depolama hizmeti almak ihtiyacınız varsa mutlaka bizimle iletişime geçin.HAPPY EŞYA DEPOLAMA...


Whatsapp
+905365825471
Telefon
+905323602597

Dikmen cad. ilkadım mah. No: 208/A

Çankaya / ANKARA