EV EŞYASI DEPOLAMA

EV EŞYASI DEPOLAMA

ANKARA EŞYA DEPOLAMA  firması olan happy eşya depolama geçmişten günümüze kadar 29 yıllık tecrübemiz ve yüzlerce referanslarımızla müşterilerimize halen daha profesyonel hizmet sunmaya devam ediyor.

 

Eşya Depolama hizmetini profesyonel olarak yapan firmamız standartlara uygun koşullarda korunaklı garantili depolama hizmeti vererek sizlerin güvenini kazanmaktayız. 

 

Eşyalarınızı ve müşterilerimizi önemsiyoruz. Sizlere nasıl teminat veriyoruz ?  Depolarımız saklanacak eşyaların boyutuna göre belirliyoruz Her ihtiyaca uygun depolama alanlarımız mevcuttur. Bizlere sizin için en ideal alanları belirleyerek  Eşyalarınızı sizlerden teslim aldıktan  sonra  özel olarak üretilmiş  koruma ambalajları ile özenle istiflemekteyiz bu sayede eşyalarınızı toz ve kirden etkilenmemeleriniz sağlıyoruz.

 

Eşyalarınızın zarar görmemesi ve bize teslim ettiğiniz gibi alabilmeniz için saklama alanlarımızı her türlü haşere kemirgenlere karşı belirli zaman dilimlerinde  ilaçlama yapmaktayız. Depolarımız Güneş ışığı izoledir ayrıca saklama alanlarımız  ısı kontrollü klimalalı olduğu için eşyalarınız rutubet ve nemden etkilenmemektedirler. Saklama alanlarımızın güvenliği 7/24 güvenlik kameraları ile sağlanmaktadır. Teknoloyi yakından takip eden happy eşya depolama size sunduğumuz takip sistemimizle  dilediğiniz zaman   bize emanet ettiğiniz eşyalarınızın saklandığı alanları cep telefonunuzdan izleyebilirsiniz. Tüm bu önlemlerin yanı sıra belirli periyotlarla uzman ekibimiz tarafından depolarımız ve eşyalarınız kontrol edilmektedir.

 

Bu Önlemler sayesinde eşyalarınızın başına gelebilecek tok kir herhangibir  deforme gibi olumsuzlukları önleyerek yangın sel ve deprem gibi doğal afetlere dayanıklı alanlarımız ile eşyalarınız koruyoruz. Sizleri Ankara da bulunan depolama tesislerimizi ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz Haftanın her günü istediğiniz saatte depolarımızı ziyaret edebilirsiniz. Standartlara ugun olarak üretilen eşya saklama alanlarımızla her türlü olumsuzluğun önlemini almış bulunuyoruz yinede size sunduğumuz garantili depolama hizmeti çerçevesinde eşyalarınızı sigortalayarak sözleşme yapıyoruz.

 

Zamanla giderek popileritesini artırran ve her geçen gün daha çok ihtiyaç  duyulan ev eşya depolama hizmeti kullanıcılar açısından mantıklı ve ekonomik çözümdür. Bireysel olarak bazı zamanlarda gerek iş gerek askerlik yada öğrenim durumlarında geçici olarak Ankara dan geçici süreliğine ayrılmak durumunda kalabiliriz. Mesleğiniz icabı uzun bir dönem yurtdında kalmanız gerekiyor. Bu pandemi döneminde öğrenime ara verildi yada Askerlik görevinizi tamamlamak için şehir dışına çıkmanız gerekiyor.

 

Bunlar sadece sizlere sunacabileceğimiz  basit örnekler. Bu zaman aralıklarında boş yere yüksek kira bedelleri ödemek ne kadar mantıklı ? ayrıca değer verdiğiniz eşyalarınızın güvenliğinden ne kadar emin olabilirsiniz ? Peki sizce yangın deprem gibi doğal afetler ihtimaller dahilide mi ? 

 

Ev Eşyası Depolama ihtiyaçlarınız için FİYAT ALIN

 

ev eşyası depolama fiyatları ev eşyası depolama temiz nakliyat ev eşyası depolama ankara ankarada ev eşyası depolama.

Kiralık Depo Sektöründe 15 yıla yakın zamandır hizmet veren firmamızın ana şubesi Çankaya ilçesinde bulunan Garanti Eşya Depolama dır. 

Whatsapp
+905365825471
Telefon
+905323602597

Dikmen cad. ilkadım mah. No: 208/A

Çankaya / ANKARA